Про проект

«Аналіз політики для демократії» (policy-analysis.org) – це спеціалізований Інтернет ресурс, який має на меті сприяти поширенню в Україні знань, вмінь та поширення досвіду аналізу державної політики.

Наша місія – заохотити широкі кола громадськості, журналістів, експертів та політиків до проведення та використання у своїй роботі результатів аналізу державної політики (public policy analysis).

Ми розміщуємо навчальні, дидактичні, методологічні, нормативні та довідкові матеріали, тексти досліджень, публікацій в сфері аналізу державної політики, інформацію щодо можливостей отримати освіту, залучити кошти, фахівців та налагодити партнество для проведення досліджень і розробки пропозицій з усіх аспектів державної політики.

Ми створили навчальний відео-курс «Засади аналізу державної політики» з 9 лекцій, та перебуваємо на етапі створення низки курсів дистанційного навчання, що присвячені різним методам та інструментам аналітичної діяльності та галузевих експертиз.

Платформа розрахована на викладачів, студентів та слухачів, що вивчають аналіз політики та інші суміжні дисципліни; представників неурядових громадських організацій, які планують проведення адвокаційних кампаніях; аналітиків, що хочуть поділитися результатами своїх досліджень та обговорити їх в середовищі колег; журналістів, які висвітлюють різноманітні питання державної, регіональної та місцевої політики; політиків та державних службовців та усіх кого цікавить питання раціоналізації процесу розробки, узгодження, ухвалення, реалізації та оцінки рішень, які ухвалюють органи влади.

Інформаційний портал з аналізу політики в Україні» є проектом МГО «Інтерньюз-Україна»  підтриманий Міжнародним фондом «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Керівник проекту — Роман Кобець (etic@i.ua)

Редактор сайту — Гергун Артем (gerguna@yandex.ua)