Конкурс на розробку аналітичного огляду світових практик використання депутатами спеціалізованого програмного забезпечення

Фонд Східна Європа в рамках реалізації Програми USAID “РАДА” оголошує відкритий конкурс на підготовку аналітичного огляду світових практик використання депутатами національних парламентів країн світу спеціалізованого програмного забезпечення та їх роботи із порталами парламентів через ноутбуки, планшети або смартфони.

Вимоги:

Розробити аналітичний огляд, що має включати в себе інформацію про спеціалізовані програмні комплекси та програмні продукти, що використовуються для виконання депутатських повноважень депутатами щонайменше семи парламентів країн світу. Огляд має містити короткий опис цих програмних продуктів та бажано короткий опис алгоритму їх роботи та вигляд або опис користувацьких інтерфейсів, основні принципи роботи. Він повинен бути виконаний українською мовою, мати обсяг не менше 20 стор. тексту, (односторонній друк на аркушах А4, шрифт Arial, 12 кегль) без врахування додатків, малюнків та ілюстрацій. Огляд має охоплювати інформацію про практики, що існують у найменше п’яти парламентах країн світу . Загальний обсяг (включно з додатками та списком використаних джерел) не повинен перевищувати 50 стор. Огляд повинен надавати загальні відповіді на запитання: «Якими спеціалізованими програмними продуктами користуються парламентарі країн світу виконуючи свої депутатські повноваження? «Які загальні процедури, принципи та алгоритми його роботи?» «Які календарі, спеціалізовані картографічні матеріали та бази даних використовуються? Яким чином члени парламентів різних країн світу спілкуються із своїми виборцями, помічниками, представниками засобів масової інформації, керівництвом парламентів перебуваючи поза межами своїх офісів у парламентах? Які програми чи програмні додатки (крім стандартних) найчастіше встановлюють в ноутбуках, планшетах, смартфонах?». Бажаними є прінт-скріни інтерфейсів таких програм або їх короткий опис.

До участі запрошуються компанії, приватні підприємці та приватні особи, що мають досвід написання оглядових аналітичних документів.

Терміни:

Учасники конкурсу повинні мати можливість розробити та надати в електронному та друкованому вигляді аналітичний огляд не пізніше двох тижнів від дати підписання контракту (договору).

Критерії відбору:

При виборі переможця Фонд Східна Європа буде враховувати такі критерії:

  1.  Повнота поданої в анотації інформації, її обсяг. Наявність посилань на джерела інформації.
  2.  Загальна вартість.
  3.  Терміни виконання.
  4.  Досвід написання подібних аналітичних оглядів.

Строки подання пропозицій:

Учасники конкурсу повинні надіслати коротку анотацію майбутнього аналітичного огляду обсягом 2-5 сторінок та приклад аналітичного огляду зробленого конкурсантом раніше на будь яку іншу тему до 16:00 10 серпня 2015 року. Дані матеріали стануть підставою для вибору переможця, з яким буде підписано договір на написання аналітичного огляду.

Заявка має включати:

  • анотацію майбутнього аналітичного огляду обсягом 3-6 стор. з врахуванням титульного аркушу. Заявка від юридичних осіб подається на фірмовому бланку і має бути завірена печаткою). На титульній сторінці мають бути вказані реквізити, у т.ч контактна інформація виконавця (виконавців), а також загальна вартість і планований термін, потрібний для написання аналітичного огляду
  • перелік джерел інформації, використаних при написанні анотації (включно з електронними)
  • приклад розробки аналітичних оглядів (рефератів), зроблених раніше на будь-яку тему.

Учасники конкурсу мають до 16:00 10 серпня 2015 року надіслати заявку електронною поштою з вказанням теми листа: «Конкурс АРМ депутата» на електронну адресу tender@radaprogram.org

Переможець отримає пропозицію підписати контракт (договір) до 18 серпня ц.р.

Запитання просимо надсилати виключно у письмовій формі на електронну адресу tender@radaprogram.org